Mineral Oil

ASLANLAR PETROL bünyesine 2009 yılında katılan madeni yağ bölge distribütörlüğü 2020 yılına kadar birçok başarılara imza atmıştır.

En son başarımız;

28 distribütör arasında Türkiye tonaj birincisi.

Distribütörler arasında yapılan yarışmada Türkiye birincisi olmanın haklı gururunu siz müşterilerimiz sayesinde yaşıyoruz.

1300 m kare kapalı alan 800 m kare açık alan olmak üzere 650 ton kapasiteli depoya sahip olan ASLANLAR PETROL Tecrübeli çalışan personeliyle ANKARA ilçeleri ve KIRIKKALE ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Bu hizmeti sunarken TÜRKİYE madeni yağ Pazar lideri olan petrol ofisinden gücümüzü almaktayız.

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek adına 2 satış müdürü ,10 satış temsilcisi   3 sevkiyat şoförü, 2 depo personeli ve 1 lojistik sorumlusu tecrübeli çalışanı ile  ayriyeten  12 satış destek aracı 5 sevkiyat aracı ve 2 adet forklift olmak üzere en kısa zamanda en iyi hizmeti sunma gayretindeyiz.

Geniş ürün port föyümüzle otomotiv, fabrika, tarım, inşaat, madencilik, filo, servis, satıcılar, perakendeci, yedek parçacı.

Denizcilik sektörlerine 330 aşkın ürün çeşitliliğiyle madeni yağ pazarının taleplerini karşılamaktayız.

Petrol ofisi teknoloji merkezi gerek Türkiye gerekse coğrafyada yer alan en gelişmiş araştırma ve geliştirme Tur kak onaylı laboratuvarına sahip olan petrol ofisinin desteği ile siz değerli müşterilerimizin ürünlerini en kısa zamanda ve ücretsiz olarak analiz ettirme gücüne sahibiz