Gıda

Gıda

BIGBANG BURGER 2012 yılında Ankara’nın ilk hand-made burger ve fast casual dining konsepti olarak Ankara- Çamlıca şubesinde “Dünya Dışı” konsepti ile burgerlerini hazırlamaya başladı. Yaptığı her işi farklı, özel ve dünya dışı yapma bakış açısı ile bakan BIGBANG BURGER sınırsız sos ve içecek konsepti, jtech çağrı cihazı ve mobil uygulaması ile birçok ilke atan bir kurum oldu. Yaptığı her faaliyet ile “BIGBANG BURGER” yaparsa en farklısını en iyisini yapar dedirtti.

BIGBANG BURGER ilk şubesini açarken misafirlerini gıda mühendislerinin denetiminde günlük üretilen %100 dana eti köftelerini, BIGBANG patentli olan özel bir yöntemi ile pişirerek sulu ve et lezzetinin zirvesinde, kendisine özel reçeteli ekmekleri ve özel sosları ile sunmayı, bu hizmet kalitesini de tüm şubelerinde standart hale getirme hedefi ile yola çıktı. Aradan geçen yıllarda kaliteye, gıda güvenliğine, hijyene, misafir memnuniyetine, teknolojiye verdiği önem ile bunu başardı. Aradan geçen yıllarda yakaladığı başarı ile hamburger denilince akla gelen ilk mekanlardan birisi haline geldi. Sırası ile 2014 ve 2015 yıllarında Gimart AVM’de ve Ankara’nın en popüler lokasyonları olan Bestekar Sokak ve Bahçeli 7. Cadde’de şubeler açtı. 2018 yılında da Ankara’nın en trend bölgesi olan Eskişehir Yolu üzerindeki Maidan şubesini açtı.

BIGBANG BURGER’ın en önemli özelliği lezzeti unutulmayan burgerlerinin yanı sıra sunmuş olduğu dünya dışı deneyimdir. Kendisini “Dünya Dışı” hisseden BIGBANG BURGER, mühendis kadrosundan oluşan uzman bir ekip tarafından yönetilmektedir. İş geliştirmeden, AR-GE’ye kadar tüm detaylar üzerinde hassasiyet ile durulmaktadır. BIGBANG BURGER ruhunu oluştururken müziğinden dekorasyonuna ambalajından   personel kıyafetine kadar tüm detayları ince ince dokunmuş ve misafirlerin   sadece karınlarını değil ruhlarını da doyurmayı hedeflenmiştir.

    Ayrıca BIGBANG BURGER mobil uygulaması da artık markanın ayrılmaz bir parçası olmuştur. Şu an 50.000’e yakın kullanıcısı olan mobil uygulama misafir sadakati oranını yükseltmeye, eğlenceli ve kazançlı bir paylaşım alanı  sunmaktadır.

BIGBANG BURGER gelişimin ve büyümenin yolunun standart lezzeti yakalamış ürün ve eğitimli iş gücüden geçtiğine inanmaktadır. Bu nedenle  kendi bünyesinde bulunan eğitim birimi tarafından ürün ve misafir ilişkilerine yönelik düzenli eğitimler verilmektedir. Ayrıca düzenli olarak gerçekleştirmiş olduğu gizli, müşteri, iç ve dış denetimler ile eksiklerini tespit etmekte ve daha iyisini başarmak için daha çok çalışmaktadır.