Automatıc Fleet Management (Vehicle Identification)

Automatıc Fleet Management (Vehicle Identification)

Automatıc Filo Yönetim Sistemi, filo sahibi işletmelerin akaryakıt ihtiyacını süratli, rahat ve güvenilir şekilde herhangi bir ödeme yapmadan karşılamalarını ve akaryakıt tüketimlerini kontrol altında tutmalarını sağlayan etkin bir filo yönetim ve akaryakıt kazanç sistemidir.

Automatıc Filo Yönetim Sistemi, bir araçtan bin araca fark etmeksizin tüm ticari filoların farklı ihtiyaçlarına yönelik hızlı, kolay ve yenilikçi çözüm alternatifleri sağlar.

Automatıc Filo Yönetim Sistemi, sizin ve işletmenizin ihtiyaçlarını düşünerek tasarlanmış ürün ve hizmetler sunar ve filonuzu rahat bir şekilde yönetmenizi sağlar.

Neden AutoMatic Filo Yönetim Sistemi?

Son teknoloji ile geliştirilmiş V / max ürünlerimiz ile %4’e varan yakıt ekonomisi

81 ilde en yaygın istasyon ağı ile güvenilir hizmet

Eş zamanlı yönetebileceğiniz hızlı ve kolay online yakıt sistemi

Esnek filo yönetimi sağlayan sistem ile anlık yakıt tüketimi takibi, filo gruplandırma ve limitlendirme

Kayıtlı plakaya, doğru miktarda olacak şekilde araca tanımlı ürünün güvenli tedariki

Tüm yakıt alımları için tek fatura ile maliyet yönetimi ve operasyonel kolaylık

Automatıc Filo Yönetim Sistemi’ne geçişiniz saatler içerisinde tamamlanır. Taşıt Tanıma Sistemlerine standart dahil olma süreci dünyanın her yerinde araç kimlik ünitelerinin lojistiği, montaj aşaması, ilk yakıt alımı sırasındaki yoğunluk vb. etmenlerle 20 günü bulurken Petrol Ofisi’nin dünyada bir ilke imza attığı Mobil Programlama kolaylığı ile montaj ve aktivasyon birkaç saat içerisinde tamamlanır.

Aracınız nerede olursa olsun Mobil Programlama ile Taşıt Kimlik Ünitesinin kargolanmasına gerek olmadan Türkiye’de birçok noktaya yayılmış Turpak servislerinde cihaz hazırlanabilir ve cihazın araçlarınıza montajı kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

Yakıt almaya hemen başlayın. Automatıc Filo Yönetimi müşterisi olma süreci tamamlanır tamamlanmaz montaj süreci başlar ve birkaç saat içerisinde tamamlanır. Filonuzun kontrolünü hızlıca kontrol altına almanın yanında Türkiye’nin dört bir yanındaki 1700’ü aşkın Petrol Ofisi istasyonundan, Türkiye’nin en geniş istasyon ağından hizmet almaya hemen başlarsınız.

AutoMatic Filo Yönetimi Nasıl Çalışır?

Filo sahibi müşterimiz AutoMatic Filo Yönetimi müşterisi olmak ve fırsatlardan faydalanmak için Aslanlar Petrol yetkilisi ile anlaşır.

Müşterimizin bilgileri, araç plakaları ve kullandığı yakıt tipleri Petrol Ofisi AutoMatic Filo Yönetim Sistemi'ne kaydedilir.

Seçilen AutoMatic Filo Yönetimi cihazının montajı için müşterimiz randevu alır ve kendisine en uygun cihaz montaj noktası belirlenir. Müşterimiz kendisine özel verilen şifre ile cihaz montajını yaptırır ve montajın yapıldığı gün içerisinde Petrol Ofisi istasyonlarından yakıt alımına başlar.

Petrol Ofisi İstasyonu’na gelen sürücü, üzerinde AutoMatic Filo Yönetimi logosu bulunan akaryakıt adasına aracını yanaştırır. Akaryakıt tabancası depoya yerleştirildiğinde sistem aracı tanır ve akaryakıt alımı otomatik olarak gerçekleşir.

Akaryakıt alımının ardından alım tutarı o anda tahsil edilmez, sonradan faturalandırılacağı bilgisi bulunan yazar kasa fişi sistemden otomatik olarak çıkar. Bu fişi alan sürücü, herhangi bir ödeme yapmadan ve vakit kaybetmeden yoluna devam eder.

Aslanlar Petrol yakıt alımları için her ayın 15’in de ve son gününde olmak üzere ayda 2 (iki) kez fatura keser, faturayı müşteriye gönderir.

Müşterimiz, kendisine verilen şifre ile aslanlar.yakitofisi.com adresi üzerinden AutoMatic Filo Yönetim Sistemi kullanım bilgilerine istediği zaman ulaşabilir, şirket araçlarının tüm yakıt tüketim bilgilerini 7 gün 24 saat kontrol edebilir, her bir araç için limit belirleyerek yakıt alım raporu görüntüleyebilir, araçların yakıtı hangi istasyonlardan aldıklarını ve alışverişlerindeki yakıt miktarlarını detaylı şekilde görüntüleyebilir. İstenilen araç veya araç gruplarına, zaman limiti, TL ya da litre cinsinden akaryakıt limiti gibi limitler tanımlayabilir.

İhtiyaca uygun şekilde raporlar oluşturabilir ve raporlara dilediğiniz her an kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Müşterilerimiz satış sonrası bilgilendirme ve işlemleri için ayrıca Aslanlar Petrol Müşteri Hizmetleri’nden destek alabilmektedir.

(T: 0312 280 29 29)